sobota, 13 czerwca 2020

Oddaj krew, pomóż Oli. Apel o pomoc. Razem możemy więcej /Aktualizacja.Moi kochani jestem osobą, która nie potrafi prosić o pomoc. Tym razem jednak nie proszę o pomoc dla siebie, a dla córki mojej koleżanki. We wtorek jadąc z trójką swoich dzieci samochodem, 36-letnia Aneta zginęła w wypadku, a jej trójka dzieci   leży w szpitalu. Dla jednej z dziewczynek jest potrzebna krew. Można oddać dowolną grupę krwi w dowolnym punkcie krwiodawstwa z dopiskiem dla Aleksandra Kaczyńska szpital w Warszawie ul. Żwirki i Wigury. Oddział Intensywnej Terapii Medycznej. 
W razie jakichkolwiek pytań proszę zwracać się do cioci dziewczynki.
Trwa również zbiórka pieniędzy dla dzieci na stronie pomagam. pl 

Z całego serca proszę o pomoc w uratowaniu życia Oli. Oddaj krew, a jeśli nie możesz, udostępnij tę informację na swoich socjal mediach. 
Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc w imieniu własnym oraz najbliższych Oli.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.