poniedziałek, 10 lipca 2023

Zapowiedź patronacka: "Wojtuś i jego potworki. Nowe uczucia i emocje" /"Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000m n.p.m. - Marek Marcinowski"K
ochane dzieci wasi rodzice dbają o to, abyście czytali wartościowe książki, przy których czytaniu będziecie się świetnie bawić, ale także nauczą was one czegoś nowego i wartościowego. A ja czytający kotek, jestem tu po to, aby pomóc im wybrać dla was, te według mnie najbardziej godne uwagi książeczki. Teraz zaproponuję wam dwie z nich, których autorem jest Marek Marcinowski. Obie są kontynuacją książek, które mam nadzieję, już czytaliście i je znacie. Jeśli nie to zachęcam do nadrobienia zaległości. Tutaj już wam kiedyś o nich opowiadałam.

Tymczasem zobaczmy, co tym razem przygotował dla was pisarz Marek. Już niebawem, bo 17 lipca 2023 roku swoją premierę będzie miała książka "Wojtuś i jego potworki. Nowe uczucia i emocje”, a kilkanaście dni później 31 lipca "Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000 m n.p.m." 

Na ich okładkach znajdziecie logo bloga Kocie czytanie, ponieważ z radością otoczyłam je swoją opieką medialną.

 "Wojtuś i jego potworki. Nowe uczucia i emocje"


 

 

 Opis okładkowy:

 
To już drugie spotkanie z Wojtusiem i jego potworkami! Kto sprawia, że Wojtuś się czasem nudzi? Kto szepcze mu do ucha i namawia do zjedzenia kolejnego ciasteczka? Dzięki komu chce poznawać świat? Te urocze historyjki pomogą młodym czytelnikom rozpoznać i nazwać uczucia oraz emocje. A to, co nazwane, łatwiej będzie oswoić i sobie z tym poradzić.

Recenzja okładkowa:
„Ta bajka w kreatywny sposób, wprowadzi Twoje dziecko w świat emocji! Dodatkowo wesprze Cię w budowaniu dobrych relacji z dzieckiem już od jego najmłodszych lat”.
Izabela Żurawska, psycholog zajmująca się relacjami między rodzicami a dziećmi.

 

 Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000m n.p.m.

 


 

 Opis okładkowy:

W drugim tomie Julka i Krzyś, dwoje młodych poszukiwaczy przygód, bierze sobie za cel zdobycie wszystkich szczytów Korony Gór Polski powyżej 1000 m n.p.m. Razem z bohaterami czytelnicy odkryją malownicze krajobrazy polskich tysiączników oraz poznają fascynujące stworzenia, które tam mieszkają.
Ta barwna i pięknie ilustrowana bajka dostarczy młodym czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale również pobudzi ich wyobraźnię, poszerzy wiedzę i zainspiruje do górskich wędrówek.

Recenzja okładkowa:

Z całego serca polecam wszystkim zdobywanie szczytów Korony Gór Polski, jak również wszystkie wyprawy górskie. Wycieczki pozwolą Wam nabrać kondycji fizycznej i utrzymać ją, jak również wypocząć psychicznie i zapomnieć o trudach codzienności. W górach będziecie obcować z naturą i podziwiać piękne widoki, jakich nigdzie indziej nie zobaczycie. Pamiętajcie tylko o konieczności przygotowania się na każde warunki pogodowe (deszcz, słońce, wiatr czy śnieg). Zabierzcie ze sobą odpowiednie obuwie, a wyprawy pozostaną niezapomniane.
Krzysztof Orzechowski – miłośnik gór, Zdobywca Korony Gór Polski, a także niezliczonej liczby odznak i jeszcze większej liczby szczytów. Zwyciężył w symultanie szachowej z Viswanathanem
Anandem, mistrzem świata w latach 2007-2013.


Mam nadzieję, że będziemy wspólnie czekać na premierę tych książek.

 

[ Materiał reklamowy] Autor Marek Marcinowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.