wtorek, 14 listopada 2023

"55,czyli pamiętnik wariatki" Elżbieta Stępień - Zapowiedź patronacka


K
ochani już tylko kilka dni dzieli nas od premiery wspaniałej powieści Elżbiety Stępień "55, czyli pamiętnik wariatki", która na naszym rynku wydawniczym pojawi się 19.11.2023. pod patronatem bloga Kocie czytanie. Już teraz mogę zapewnić Was, że każdy, kto po nią sięgnie, może liczyć na wspaniałe chwile spędzone na lekturze. Ja nieco więcej, o historii, którą kryją karty tego tytułu, opowiem już niebawem, a tymczasem zostawiam Wam krótki opis, który mam nadzieje wzbudzi waszą ciekawość i podsyci chęć sięgnięcia po książkę.

OPIS OKŁADKOWY:

Oto Monika, przez przyjaciółki nazywana "Wariatką". Tak jak wielu z nas Monika czyni noworoczne postanowienia. Pragnie rozpoczynający się rok przeżyć inaczej, tak aby w swoje następne urodziny, które wypadają dokładnie 1 stycznia, mieć u boku miłość swego życia. Wkrótce się okaże, że przezwisko, którego Monika tak nie lubi, jednak do niej pasuje. Bo czyż nie jest szaleństwem udawanie damy do towarzystwa jedynie po to, aby zatrzymać przy sobie mężczyznę? Czy miłość budowana na kłamstwie ma szansę przetrwać? I co powiedzą sąsiedzi na próby morsowania w przydomowym oczku wodnym?

Bohaterka niczym Kopciuszek wkracza na salony świata reklamy. A jej skłonność do popadania w kłopoty i gafy, które popełnia, sprawiają, że niespodziewanie wpada na trop afery związanej z nielegalnymi wysypiskami. I nagle robi się niebezpiecznie...

Ta pełna humoru sytuacyjnego, tajemnic, miłości i czarnych charakterów powieść sprawi, że czytelniczki będą w trakcie lektury na zmianę śmiać się i wzruszać. Książka do ostatnich wersów trzyma w napięciu.

Czy noworoczne życzenie Moniki ma szansę się spełnić? Przekonajcie się, przeglądając kartki z jej pamiętnika!

Kto się skusi, kto czeka na tę premierę razem ze mną?

[Materiał reklamowy] Autorka Elżbieta Stępień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.