wtorek, 5 września 2023

ZAPOWIEDŻ PATRONACKA: "NIEDOKOŃCZONY LIST" EWA SZYMAŃSKA


W
rzesień to czas, kiedy po wakacyjnej przerwie wydawnictwa i autorzy przygotowują dla czytelników wiele premier wydawniczych. Wszystkie są bardzo ciekawe i godne uwagi, ale ja dziś wspólnie z wydawnictwem Szara Godzina, chciałabym zwrócić waszą szczególną uwagę na książkę Ewy Szymańskiej"Niedokończony list", która premierę będzie miała 11.09.2023 roku. Dla bloga Kocie czytanie będzie to wyjątkowa chwila, gdyż ma on przyjemność objąć tę powieść swoim patronatem medialnym.

Koniecznie zapamiętajcie tę datę i ten tytuł, bo książka zapowiada się wspaniale. Ja opowiem wam o niej już wkrótce, a tymczasem zobaczcie, co pisze na jej temat wydawca.

OPIS KSIĄŻKI:

Nowa powieść Ewy Szymańskiej to dwie historie – matki i córki, które los wystawił na próbę. Elżbieta żyła w niespokojnych latach 80., kiedy rodziła się „Solidarność”, a stan wojenny odarł Polaków z marzeń o wolności. Marta, współczesna Polka, po długiej nieobecności wraca do rodzinnego Grabowa. Przeglądając rzeczy zmarłej mamy, znajduje zagadkowy list. To dopiero początek kolejnych niespodzianek…

Jakiej rodzinnej tajemnicy nie zdążyła wyjawić córce Elżbieta? Czy Marta zdoła zamknąć przeszłość i odważy się otworzyć na nową miłość, która nagle zapukała do jej serca?
Piękna i wzruszająca historia, rozgrywająca się w małej miejscowości, w której mieszkańcy chcą wiedzieć wszystko o innych, a przede wszystkim opowieść o mocy wspomnień, które – utrwalone w obrazach, smakach i dźwiękach – świadczą o naszej tożsamości.

Mam nadzieję, że już teraz czujecie się zachęceni do poznania historii Marty i jej rodziny

[Materiał reklamowy] Wydawnictwo Szara Godzina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.