piątek, 29 stycznia 2021

"Złudne nadzieje" Adriana Rak / Zapowiedź patronacka.


M
oi drodzy jednym z najpiękniejszych momentów w życiu blogera jest chwila kiedy mogę podzielić się z Wami wspaniałą dla mnie wiadomością, że oto mój blog objął patronatem wspaniałą książkę. Za każdym razem, kiedy mam taki zaszczyt i przyjemność, czuję się niczym matka chrzestna kolejnego literackiego dziecka autora.

Dziś jest właśnie ten dzień, kiedy przepełniona radością i dumą będę chwalić się pierwszym w roku 2021 tytułem, którego Kocie czytanie wzięło pod swoją opiekę.
A jest to, jak się już zapewne domyślacie książka naszej wspaniałej polskiej autorki Adriany Rak "Złudne nadzieje". Premiera książki odbędzie się już 09.02.2021. nakładem wydawnictwa WasPos.


Zapewne jesteście ciekawi, co tym razem Adriana dla nas przygotowała, więc spieszę do Was z opisem książki.

Opis książki:

To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi, że ONA zapomni o tobie...

Natalia jest młodą kobietą, która tkwi w toksycznym związku i codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość, stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, ale kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia postawić wszystko na jedną kartę i wykorzystać szansę na ratunek. Wybawicielem dziewczyny okazuje się jej wielka miłość z lat młodości. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy uda się zapomnieć przykre doświadczenia z przeszłości, czy jednak nie pozwolą się one cieszyć nową codziennością?

„Zupełnie nowe oblicze autorki, która sprowadzi was na złą stronę mocy i sprawi, że wasze serca będą bić w przyspieszonym tempie. Będzie mrocznie i namiętnie, a zakończenie wprawi was w osłupienie. Zdecydowanie polecam!" – Mia N. Blake, autorka książki (Nie) znajomy

„Uczucie, które nigdy nie wygasło, elektryzujące pożądanie i przeszłość, która upomni się o swoje w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrać się w najnowszej, gorącej powieści Adriany Rak, która z premedytacją i niezwykłą wprawą zagra na emocjach i przyprawi czytelnika o dreszcze. Zakochasz się w tej historii już od pierwszych stron!"
Patty Goodman, autorka Ognistej sukienki


*


Autorką grafiki jest  PattyGoodman.

Ja już nie mogę doczekać się premiery i czekam na nią z niecierpliwością. A Wy czekacie razem ze mą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.