czwartek, 21 stycznia 2021

Dominika Smoleń-:Leć motylku /ZapowiedźMoi kochani Ci z Was, którzy znają już chociaż trochę moje upodobania czytelnicze, zapewne wiedzą, że zawsze staram się zwrócić Waszą uwagę na książki, których lektura poza walorem przyjemności z czytania zapewnia także poruszanie ważnego życiowego tematu. 

Dlatego właśnie dziś przychodzę do Was z zapowiedzią takiego właśnie tytułu. 
Już 31.01.2020. nakładem wydawnictwa Lucky swoją premierę będzie miała książka Dominiki Smoleń "Leć motylku".

Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po tę książkę. A dlaczego? Niech odpowiedzią na to pytanie będzie sam jej opis.

Opis wydawcy:

Ludzie mówią, że anoreksję da się wyleczyć, ale Viktoria nie jest tego taka pewna. Chociaż od momentu zachorowania minęło już kilka lat, a psychiatra uważa, że Viki uwolniła się od tej przypadłości, to jednak głos w głowie dziewczyny dalej namawia ją do tego, by trochę schudła.
Kiedy Viktoria postanawia rozpocząć studia na lokalnej uczelni, zaczyna być coraz gorzej, a ona nie ma już sił, by opierać się chorobie, która powoli wraca do niej ze zdwojoną siłą.
Na horyzoncie pojawia się jednak ktoś, kto za wszelką cenę będzie chciał pomóc dziewczynie wygrać to kolejne starcie. Pozostaje tylko pytanie, czy uda się to zrobić na czas?
„Leć, Motylku!” to historia o tym, że czasem najtrudniej jest walczyć z samym sobą.
Ja nie mogę już doczekać się swojego czasu z tą książką. A Wy planujecie poznawać historię, którą skrywają jej karty razem ze mną?
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.