wtorek, 20 września 2022

"Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletta Piasecka / Zapowiedź patronacka.Każdy czytelnik wie, jak to jest czekać, aż jedna z twoich ulubionych autorek odda w ręce swoich czytelników kolejne części serii, która skradła nasze serca. Ekscytacja oczekiwania jest niesamowita, a kiedy dowiadujemy się, że zaledwie tygodnie dzielą nas od tego, abyśmy po raz kolejny mogli spotkać naszych książkowych przyjaciół, radość jest niesamowita.

Ja dokładnie tak czuję się dziś, mogąc podzielić się z wami radością z nadchodzącej premiery trzeciej części serii „Przyjdzie pogoda na miłość” autorstwa Wioletty Piaseckiej „Przyjdzie pogoda na ślub". Już 11 października 2022 roku wspólnie z autorką oraz wydawnictwem Szara godzina wszyscy będziemy świętować to wspaniałe wydarzenie. Dla mnie będzie to dzień podwójnego szczęścia i dumy, gdyż blog Kocie czytanie ma zaszczyt i przyjemność objąć tę powieść swoim patronatem medialnym.

Wiem, że wielu z was nie może doczekać się tej premiery, czemu zupełnie się nie dziwię, dlatego uchylę wam rąbka tajemnicy.

OPIS WYDAWCY:

Dla trzech przyjaciółek mocno doświadczonych przez los nowe okoliczności stają się pretekstem do zmian. Joanna, zdradzona przez najbliższych, szuka swojego miejsca w życiu. Czy zdoła otworzyć serce na prawdziwą miłość? Czy Magda, po nieudanym małżeństwie i walce z chorobą nowotworową, znajdzie siłę, by znowu zaufać mężczyźnie? Zuzanna zasmakowała zarówno wielkiego sukcesu, jak i spektakularnego upadku. Czy odnajdzie szczęście w spokojnym życiu u boku ukochanego?

Wioletta Piasecka w powieści Przyjdzie pogoda na ślub pisze z optymizmem o bolesnych przeżyciach jak choroba, bankructwo, odrzucenie przez najbliższych czy rozwód. Bywa, że dzięki nim poznajemy siebie, doceniamy każdą chwilę i odkrywamy swoje przeznaczenie.
Jeśli okrutnie doświadcza cię życie – ta książka jest dla ciebie. Jeśli snujesz marzenia, a brakuje ci odwagi, by po nie sięgnąć – ta książka jest dla ciebie. Przyjdzie pogoda na ślub zamyka trylogię, w ramach której ukazały się powieści Przyjdzie pogoda na miłość i Przyjdzie pogoda na szczęście.

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ już teraz możecie zamówić książkę „Przyjdzie pogoda na ślub” w przedsprzedaży, do czego gorąco zachęcam.Wcześniejsze części serii:

Napiszcie, proszę w komentarzach, czy znacie tę serię oraz, czy tak, jak ja z niecierpliwością czekacie na jej kontynuację?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.