poniedziałek, 4 marca 2024

Zapowiedź patronacka: "Lucyna, zerwana nić" Anna StryjewskaNie ma to, jak zacząć tydzień od wspaniałej informacji, a ja właśnie taką dla was mam. 9 kwietnia 2024 roku  nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukaże się powieść Lucyna, zerwana nić Anny Stryjewskiej, którą blog Kocie czytanie będzie miał niezwykły zaszczyt i ogromną przyjemność objąć swoim patronatem medialnym.


LUCYNA. ZERWANA NIĆ Historia bohaterki, choć chwilami przypomina film sensacyjny, zdarzyła się naprawdę. 


OPIS WYDAWCY: Łódź lat 70. Betonowe ulice, czerwone tramwaje, lody Bambino, szara codzienność… Lucyna chce żyć inaczej niż matka, która pracuje w przędzalni na trzy zmiany, by utrzymać dzieci i męża hulakę. Wierzy, że z Julkiem, kolorowym ptakiem, stworzą szczęśliwą rodzinę. Kiedy ukochany trafia do więzienia w Berlinie Zachodnim, z pomocą zauroczonego nią fałszerza dokumentów przekracza wraz z córeczką nielegalnie granicę. To jednak dopiero początek jej niewiarygodnych przygód i podróży…

Anna Stryjewska w powieści „Lucyna. Zerwana nić” opowiada o ludziach, którzy w latach 70. i 80. próbowali się odnaleźć w siermiężnej Polsce lub w poszukiwaniu lepszego życia wyjeżdżali do zachodniej Europy i za ocean, wierząc w american dream.

O autorce
Anna Stryjewska ma w portfolio kilkanaście powieści obyczajowych, a wśród nich: Albański
motyl”,Skradziona kołysanka”, Pocałunek morza”, "Mistrzowie życia”, „Chłopiec z ulicy


Wspólnie z Anną Stryjewską i Wydawnictwem Szara Godzina zapraszamy do czytania powieści „Lucyna, Zerwana nić”. Książka będzie dostępna w księgarniach stacjonarnych i internetowych już w dniu premiery. Skusicie się?[Materiał reklamowy] Wydawnictwo Szara Godzina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.