poniedziałek, 14 września 2020

Zapowiedź patronacka: "Utracona miłość" - Magdalena Krauze


Moi kochani wreszcie dostałam zielone światło na to, aby podzielić się z Wami wspaniałą informacją. Otóż już 14.10.2020. ukaże się kolejna, czwarta w dorobku twórczym książka Magdaleny Krauze „Utracona Miłość". Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich książek autorki, ta również zostanie wydana nakładem wydawnictwa Jaguar. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bowiem blog Kocie czytanie ponownie ma przyjemność objąć swoją medialną opieką tę powieść. 

Wiem, że wielu z Was czeka na tę premierę z ogromną ciekawością, czemu się nie dziwię, ponieważ poprzednie książki Autorki podbiły nasze czytelnicze serca, dostarczając nam wielu wzruszeń, refleksji i dużą dawkę humoru. 

Na pewno jesteście ciekawi, co tym razem odnajdziemy na kartach książki. Oczywiście nie mogę Wam zdradzić zbyt wiele, ale uwierzcie mi, że sięgając po tę nowość wydawniczą, poznacie zupełnie nawą odsłonę twórczości Magdaleny Krauze.

Opis wydawcy:

Majka i Michał, mimo młodego wieku, planują wspólną przyszłość. Ale nawet ich niezwykle silne uczucie nie jest w stanie zwyciężyć, gdy na horyzoncie pojawia się toksyczna matka chłopaka. On rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie, ona zostaje w Warszawie... Mijają lata. Majka tkwi w nieszczęśliwym związku, tymczasem rozwiedziony Michał wraca do Polski. Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny, a los tylko pozornie kieruje się przypadkiem. Czyżby szczęście i miłość czekały tuż za rogiem?


Napiszcie, proszę w komentarzach, czy planujecie spędzić z " Utraconą miłością” długi jesienny wieczór, a także, czy czytaliście już poprzednie książki, które autorka oddała w nasze ręce?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.