poniedziałek, 3 lipca 2023

Zapowiedź patronacka: "Za głosem miłości" Aneta Krasińska


M
oi drodzy mamy poniedziałek, a więc początek tygodnia. Mówi się, że jaki poniedziałek taki cały tydzień. Mając to na uwadze, postaram się, aby wasz tydzień był cudowny. A to wszystko dzięki temu, że spieszę do was ze wspaniałą wiadomością. Otóż już 18 lipca 2023 roku swoją premierę będzie miała wyjątkowa dla mnie książka o pięknym tytule Za głosem miłości", którą w nasze ręce odda autorka Aneta Krasińska pod opieką wydawnictwa BookEnd. A blog Kocie czytanie ma ten niezwykły przywilej i zaszczyt objąć tę powieść swoim patronatem medialnym, co mnie bardzo cieszy. 

Na pewno jesteście ciekawi, o czym tym razem przeczytacie na kartach książki, ale to nie ja będę uchylać wam tego rąbka tajemnicy. Najlepiej zrobi to sama Aneta. Zapraszam serdecznie do obejrzenia i wysłuchania krótkiego filmiku.

 

 


 

OPIS WYDAWCY: 

Gdy jeden krok w złą stronę niszczy wszystko…

Luiza z trudem łączy pracę i studia dziennikarskie. Pracowita i sumienna dziewczyna ze zdumieniem patrzy na nowych znajomych, którym wszystko przychodzi bez trudu. Gdy nieporozumienie rozdziela przyjaciół, a na horyzoncie pojawia się interesujący chłopak, Luiza traci dla niego głowę. Wraz z nową miłością wszystko się zmienia, a szczęście nareszcie zaczyna się uśmiechać. Tylko czy sielanka może trwać wiecznie? Czy w imię miłości Luiza porzuci marzenia? Czy stawi czoła manipulacjom i kłamstwom? Czy zdoła dostrzec swoje potrzeby i upomnieć się o nie?

*** 

Musicie przyznać, że jest to bardzo ciekawa i obiecująca zapowiedź. A to nie koniec dobrych informacji na dziś. Już teraz możecie kupić książkę w przedsprzedaży. 

 KUP JUŻ TERAZ 

 Za głosem miłości polecają: 

 Miłość – największa siła. Kiedy jednak przytrafi się komuś zbyt młodemu, naiwnemu… może pokazać inną twarz. Co się wydarzy, gdy przez nią stracisz ocenę sytuacji? Kiedy – w najlepszej wierze - dasz się uwikłać w sieć kłamstw? Co cię wtedy ocali? To trzymająca w napięciu opowieść o wielkiej sile niewłaściwej miłości.
Polecam!
Agnieszka Lis

Obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet wkraczających w dorosłość. To mądra i pouczająca historia pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji.
Polecam!
Izabella Frączyk

 


 

[Materiał reklamowy]  Wydawnictwo BookEnd

 


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.