wtorek, 5 października 2021

Zamki Polski Południowej Marek Marcinowski. - Zapowiedź/ Patronat medialny.B
ardzo cenię sobie wartościowe książki dla dzieci. Takie, z którymi dziecko możne nie tylko miło spędzić czas, ale także dowiedzieć się czegoś ciekawego, a przy okazji niepostrzeżenie dla niego samego czegoś nauczyć, łącząc przyjemne z pożytecznym. My rodzice, babcie, ciocie i wujkowie doskonale wiemy, że nasze dzieci o wiele szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę, kiedy jest im ona przekazana tak, aby przykryć ich uwagę i ciekawość. Jeśli od najmłodszych lat chcecie wzbudzać w Waszych dzieciach, chęć do nauki, zachęcając je do czytania świetnej literatury dziecięcej, to polecam  Wam serdecznie tę wychodzącą spod pióra Pana Marka Marcinowskiego.   Autor  ma już na swoim koncie dwie bajki edukacyjne, a dziś chcę zaprezentować Wam kolejną. " Zamki Polski Południowej", bo to o tej książce mowa, swoją premierę będą miały już 28 listopada 2021 roku. Dla mnie będzie to wyjątkowy dzień, ponieważ mój blog ma przyjemność objąć tę książeczkę swoim patronatem medialnym, z czego bardzo się cieszę i za co serdecznie dziękuję.

Musicie wiedzieć, że zamki są pasją Pana Marka. Bardzo lubi je zwiedzać i zdobywać o nich nowe interesujące informacje. Czym jednak byłaby radość czerpana z pasji, gdyby nie można było się nią dzielić. Ta właśnie myśl przyświecała powstawaniu książki "Zamki Polski Południowej". Jak mówi sam autor. "Mam bzika na punkcie zamków i chcę zaszczepić tę pasję u dzieci".
 Nie zwlekam zatem dłużej i uchylam rąbka tajemnicy z tego, co autor przygotował dla swoich najmłodszych czytelników.

OPIS KSIĄŻKI:

Akwarium w suficie, sekretne przejścia, podziemne tunele czy legendarne skarby – o tym wszystkim, a także o innych skrywanych przez zamki tajemnicach dowiedzą się Julka i Krzyś podczas swojej wakacyjnej podróży. Wyrusz razem z nimi i poznaj historyczne perełki leżące na terenie naszego kraju.
SŁOWO O AUTORZE:Marek Marcinowski - "Inicjator akcji "Podaruj uśmiech", podczas której obdarowywano łódzkie szpitale i placówki, by umilić dzieciom i innym pacjentom okres lockdownu, gdy ograniczona była możliwość odwiedzin.

Autor Kosmolisków zabierających dzieci po kosmosie oraz Ekolisków zachęcających do dbania o przyrodę.
Przyznajcie sami, że książka prezentuje się świetnie. Jestem bardzo dumna, że mój blog znalazł się w tak zacnym gronie jej opiekunów medialnych.

Jeśli tak, jak ja nie możecie doczekać się premiery tej pięknej i mądrej książki, to mam dla Was wspaniałą informację. Otóż ruszyła już jej
ale to nie koniec dobrych wiadomości, bowiem macie również niesamowitą okazję kupienia całego zestawu książek dziecięcych Pana Marka.
Kto się skusi? Podpowiem tylko, że zaraz po premierze "Zamków Polski Południowej", będą mikołajki, a wszystkie trzy wspomniane książki są genialnym pomysłem na prezent.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.