niedziela, 10 października 2021

Czwarte urodziny bloga + Konkurs urodzinowy./Wygrywa aż 5 osób - podwójna szansa wygranej!K
ochani mnie samej trudno w to uwierzyć, ale Kocie czytanie kończy dziś 4 lata. Uwierzcie mi, że nigdy nawet w najśmielszych marzeniach nie myślałam, że wytrwam tyle czasu w jego prowadzeniu. A dziś szczerze mogę Wam powiedzieć, że uwielbiam ten mój mały zakątek internetu. Zmienił on bardzo moje życie i ci z Was, którzy mnie znają wiedzą, że nie jest to tylko pusty frazes, a szczera prawda. A wszystko to dzięki Wam. Gdyby nie Wy moi drodzy, Kocie czytanie nie mogłoby istnieć. To dzięki Waszej, życzliwości, serdeczności i wsparciu mogę dziś świętować, czując ogromną radość i wdzięczność. Z głębi serca dziękuję za to wszystkim sympatykom bloga oraz autorom i wydawnictwom, z którymi mam przyjemność i zaszczyt współpracować. A że w podziękowaniach nigdy nie byłam zbyt dobra to przy ogromnej pomocy dwóch cudownych dziewczyn Renatki Sokół i Madzi Zimnej przygotowałam dla Was niespodzianki, które mam nadzieję, będą Wam się podobały i choć trochę wyrażą moją wdzięczność dla każdego, kto kibicuje i dobrze życzy Kociemu czytaniu. 💕 🤗 

Zanim jednak przejdziemy do niespodzianki, chcę jeszcze raz podziękować Renatce, która jest autorką pięknych grafik, które tu widzicie i Madzi, która przygotowała wspaniały filmik. Moje kochane z głębi serca Wam dziękuję. ♥ ♥ Obie te wspaniałe duszyczki poznałam właśnie dzięki blogowi i to jest dowód na to, że blog dał mi tak wiele dobrego w postaci wspaniałych ludzi pojawiających się na mojej drodze. A możecie mi wierzyć, że takich osób jest zdecydowanie więcej i każda z nich jest dla mnie wyjątkowa. Jeszcze raz Wielkie dziękuję.Czym jednak byłoby świętowanie urodzin bloga, bez możliwości obdarowania was pięknymi książkami.  Chcąc Wam w ten sposób podziękować za Waszą obecność i aktywność na blogu, przygotowałam dla Was konkurs, w którym wygrywa aż 5  osób!

KONKURS URODZINOWY.


ZAPRASZAM SERDECZNIE. DO WYGRANIA KSIĄŻKI ZNANYCH I LUBIANYCH POLSKICH AUTOREK.


WARUNKI KONKURSU:

1) Zgłoś się w komentarzu. Odpowiedź na pytanie konkursowe i podaj numer nagrody, o którą grasz. (Zgłaszać się można podwójnie zarówno na blogu, jak i Facebooku pod specjalnie powstałym w tym celu postem. Zwiększa to Twoje szanse na wygraną, ale odpowiedzi na pytanie konkursowe w obu miejscach muszą być różne).

2) Jeśli możesz, to udostępnij post u siebie, zaproś znajomych - bardzo dziękuję za każde promowanie mojego bloga.
3) Zachęcam do polubienia stron autorek, które są jednocześnie sponsorami nagród:

PYTANIE KONKURSOWE:
Jaką książkę według Ciebie powinnam koniecznie przeczytać tej jesieni? Odpowiedź uzasadnij.

(Odpowiedzi, które najbardziej mnie zaciekawią i przekonają do sięgnięcia po proponowany przez uczestnika konkursu tytuł, zostaną nagrodzone).

Nagrodami w konkursie są:

NAGRODA 1. - Dwa pakiety książek Anety Krasińskiej, w skład którego wchodzą książki:
- Słodki smak marzeń.
- Gorzki smak marzeń. Z autografem autorki.

NAGRODA 2 - Jeden pakiet książek Wioletty Piaseckiej, w skład którego wchodzą książki:
- Przyjdzie pogoda na miłość.
- Przyjdzie pogoda na szczęście. Z autografem  autorki.

NAGRODA 3 - Jeden egzemplarz książki  Anny Stryjewskiej Skradziona kołysanka. Z autografem autorki.

NAGRODA 4 - Jeden egzemplarz książki Elżbiety Stępień Po prostu bądź  Elżbiety Stępień. Z autografem autorki.

5.  Konkurs trwa od 10 do 17 października do godziny 23:59.
6. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby. Można zgłaszać się zarówno na blogu, jak i na Facebooku. Zwiększa to szansę na wygraną, ale odpowiedzi na pytanie konkursowe w obu miejscach zgłoszenia muszą być różne.
7. Wygrywa pięć osób.
8. Wyniki zostaną ogłoszone do  14 dni po zakończeniu konkursu. Sama wybieram zwycięzcę na podstawie odpowiedzi w komentarzach.
9. Musisz posiadać adres korespondencyjny w Polsce.
10. Nagrodę w konkursie wysyła sponsor nagrody, czyli autorki książek będących nagrodą konkursową na swój koszt.
11. Pełny regulamin znajdziesz tu:
https://kocieczytanie.blogspot.com/p/regulamin-konkursow.html Biorąc udział w konkursie, akceptujesz warunki polityki prywatności.


WZÓR ZGŁOSZENIA:

Zgłaszam się.

Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Zgasiłam/em się do udziału w konkursie:
-Tylko na blogu.
- Tylko na Facebooku.
- W Obu tych miejscach.
Udostępniłam/em:
Wybieram nagrodę numer -

Zachęcam wszystkich do udziału w zabawie i życzę powodzenia.WYNIKI KONKURSU

Kochani, nadszedł czas, abym ogłosiła zwycięzców konkursu urodzinowego mojego bloga Kocie czytanie. Jednak zanim to zrobię, chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy nawet jeszcze do tej pory piszecie mi w komentarzach pod postem urodzinowym na blogu i Facebooku tak wiele pięknych i ciepłych słów. Moje serce wypełnia Wasza serdeczność i życzliwość. Naprawdę chciałabym nagrodzić Was wszystkich. Poleciliście mi wiele wspaniałych książek, które bardzo mnie zaciekawiły. No, ale musiałam dokonać wyboru.

W takim razie, bez zbędnego przedłużania:
Nagrodę 1 zestaw książek Anety Krasickiej wygrywają Izabela Wyszomirska Blog Natalka Ka FB. Nagrodę numer 2 zestaw książek Wioletty Piaseckiej Beata Barczyk. FB. Nagroda 3 Skradziona kołysanka Anna Stryjewska Aneta Iwaniuk. FB. Nagroda 4 Po prostu bądź Elżbieta Stępień. Marian Kluka. FB.

Zwycięzcom gratuluję serdecznie i proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, w celu przekazania danych do wysyłki nagrody wraz z numerem telefonu. W treści wiadomości proszę także napisać tytuł nagrody, którą dana osoba wygrała. Na kontakt czekam maksymalnie 3 dni. Po tym czasie nagroda przepada.

Tych z Was, którym dziś nie udało się wygrać, chcę uspokoić, ponieważ już szykuję dla Was kolejne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę pięknego dnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.