wtorek, 8 czerwca 2021

"Po prostu bądź" Elżbieta Stępień / Zapowiedź patronacka.Nic nie cieszy mnie tak bardzo, jak chwila, kiedy mogę podzielić się z Wami informacją, że już wkrótce na polskim rynku wydawniczym swoją premierę będzie miała kolejna wspaniała książka. Tym razem wszyscy wyczekujemy dnia 15 czerwca 2021 roku, kiedy to nakładem wydawnictwa Literackie Białe Pióro w świat pójdzie najnowsze książkowe dziecko Elżbiety Stępień Po prostu bądź". Książka nie zostanie jednak pozostawiona sama sobie, ponieważ będzie się nią opiekowało wspaniałe grono patronów medialnych. Ten wielki zaszczyt przypadł także mojemu blogowi Kocie czytanie, z czego jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa. Odliczam dni do premiery z ogromnym podekscytowaniem, a już dziś chcę podzielić się z Wami kilkoma smaczkami o książce.

OPIS WYDAWCY:

Po prostu bądź to kolejna powieść z cyklu Czego nie wiesz o Aniołach. Na czytelników czeka nowa bohaterka, skrywane tajemnice, niepewność, miłość, list w butelce z tajemniczym adresem mailowym i oczywiście dawka niezwykłości w osobie niezawodnego Anioła, tym razem nawet nie jednego.
Podążmy za bohaterką do malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej na spotkanie miłości. Sprawdźmy, czy przy wsparciu przyjaciół upora się z cieniem tragicznych wydarzeń z przeszłości i słów, które raniły ją w dzieciństwie?

„Dziś wiem, że zachowałabym się inaczej. Żałuję słów, które wtedy wypowiedziałam, żałuję tego, co się potem stało. Zrobiłabym wszystko, żeby cofnąć czas, ale nie mam czarodziejskiej różdżki. Pozostaje mi tylko nadzieja, że nie jest za późno.”.

Wydawać by się mogło, że to kolejna cukierkowa opowieść o miłości, jednak gdy już zdejmiemy tę warstwę lukru, sercu ukaże się wstrząsająca historia o tym, jak dzieciństwo determinuje nasze postawy życiowe.
To powieść, która sprawi, że wasze serce opanują skrajne emocje: od smutku i niedowierzania po łzy radości.

SŁOWO O AUTORCE:

Elżbieta Stępień, mieszkanka Radomska w województwie łódzkim. Laureatka wielu konkursów literackich. Nagrodzona między innymi Piórem Reymonta w 2005 roku. Pasjonatka wspierania twórczości literackiej dzieci. Opracowała zbiór utworów literackich „Dzieci piszą”. (2005) Autorka tomików „Okno z widokiem na duszę” (2011) oraz „Mówię do mgły” 2016 wyd. FIK. Współautorka książki charytatywnej dla dzieci z oddziałów dziecięcych, domów dziecka, hospicjów pt. „Gwiezdne marzenia” wyd. Sofijka (2017) oraz powieści dla dzieci pt. "Wszystko się może zdarzyć” (2019), książek „Wielcy Polacy, którzy ratowali świat” wyd. Sofijka i SPAD (2019), „Opowieści Małej Gwiazdeczki” 2020, autorka powieści obyczajowej pt. „Ta kobieta” oraz „Śladami przeznaczenia”, pierwszej z cyklu „Czego nie wiesz o Aniołach” (2020) Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
Prywatnie: niepoprawna romantyczka, mama Gosi, Moniki, Mikołaja i Marcina. Wielbicielka czarnych kotów, poezji, spacerów polami i brzegiem morza, jesieni oraz spotkań z czytelnikami.Kto z Was tak, jak ja nie może doczekać się chwili, kiedy książka trafi w Wasze ręce?
Napiszcie mi koniecznie, czy czytaliście już pierwszą część cyklu "Czego nie wiesz o aniołach? Ja właśnie zaczynam poznawać tę historię.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.