środa, 16 czerwca 2021

"Porzucona narzeczona" - Magdalena Krauze /Cytaty cz. I / Patronat medialny.
M
oi drodzy, jak zapewne większość z Was wie, 12 maja 2021 roku  nakładem wydawnictwa Jaguar premierę miała książka Magdaleny Krauze „Porzucona narzeczona”, której mój blog Kocie czytanie służył opieką medialną. Wiem, że przyjęliście ją bardzo ciepło i serdecznie, co mnie ogromnie cieszy. Ja, jak również wszyscy pozostali patroni jesteśmy, tą książką oczarowani. O moich wrażeniach możecie oczywiście przeczytać w recenzji.
Chcemy Wam o niej mówić, jak najwięcej, bo jak wiadomo, książka żyje tak długo, jak długo pozostaje w pamięci czytelników.

Wychodząc naprzeciw tej prawdzie, wspólnie z Ireną Bujak, autorką bloga Zapatrzona w książki, który również jest patronem „Porzuconej narzeczonej”, przygotowałyśmy dla Was kilka cytatów, które mamy nadzieję, tym z Was, którzy macie jej lekturę już za sobą przypomni wszystkie emocje, jakie wówczas przeżywaliście. Żywimy także nadzieję, że tych z Was, którzy jeszcze historii Zuzanny nie znacie, zachęcą one do tego, aby spakować książkę do wakacyjnej walizki i ciesząc się letnim wypoczynkiem oddać się przyjemności jej czytania.

U mnie możecie zobaczyć pierwszą część cytatowej odsłony, a po więcej zapraszam do Zapatrzonej w książki.

Napiszcie, proszę w komentarzach, który z cytatów podoba Wam się najbardziej i oczywiście, czy czytaliście już książkę. A może macie jej przeczytanie dopiero w planach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.