poniedziałek, 2 października 2023

Zapowiedź patronacka: "Święta w miasteczku Anielin" Iwona MejzaW
iększość z nas kocha święta Bożego Narodzenia i dla wielu mogłyby one trwać przez cały rok. Uwielbiamy tę niezwykłą wręcz magiczną atmosferę unoszącą się wówczas w powietrzu, spotkania z najbliższymi i przyjaciółmi. Na szczęście mamy, książki i to one pozwalają nam poczuć świąteczny klimat, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Już dziś chcę zwrócić waszą uwagę na jedną z nich. A jest to czwarta część serii obyczajowej Miasteczko Anielin autorstwa Iwony Mejzy "Święta w Miasteczku Anielin", która na naszym rynku wydawniczym pojawi się 11.10.2023 pod opieką wydawnictwa Dragon. Należę do grona czytelników, którym ta seria skradła serce, dlatego bardzo się cieszę, że blog Kocie czytanie ma przyjemność objąć ten tytuł swoim patronalnym medialnym.

U naszych książkowych przyjaciół dzieje się naprawdę dużo, więc tym bardziej cieszę się, że będę mogła spędzić z nimi święta, do czego również i was serdecznie zachęcam.

OPIS WYDAWCY:

Marianna upada na schodach i trafia do szpitala. Starsza pani nie tak planowała spędzić te święta… Stefania nie lubi Bożego Narodzenia, odkąd zmarł jej tata, dlatego kobieta przesypia większość świątecznego czasu. Krzysztof, zwany Makówą, mimo że prowadzi bujne życie towarzyskie, od lat spędza święta samotnie. Czy jeden telefon od notariusza może wszystko zmienić?

Malwina, wypalona i zmęczona pracą w korporacji, najchętniej spędziłaby ten czas na bezludnej wyspie, z drinkiem w ręku. Jednak i do niej dzwoni tajemniczy notariusz. Jego telefon sprawia, że kobieta przyjeżdża do Anielina, choć niechętnie.

Dachy miasteczka oprószone są pierwszym śniegiem, w oknach pizzerii u Romano migają ciepło światełka, a z cukierni Stefanii unosi się kuszący aromat wypieków. Wszędzie czuć atmosferę świątecznego oczekiwania. Czy Malwinie i Krzysztofowi uda się powrót do miejsca, o którym w rodzinach się nie mówiło? Jakie rodzinne tajemnice wyjdą na jaw po latach? Kto odnajdzie swoje miejsce na ziemi w Anielinie?

„Święta w miasteczku Anielin” to otulona świąteczną atmosferą opowieść o otwieraniu drzwi do tajemnic z przeszłości i odkrywaniu sekretów miasteczka, nieznanego nawet z rodzinnych anegdot.

Kto z was wybiera się na święta do urokliwego Anielina?[Materiał reklamowy] Wydawnictwo Dragon.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.