sobota, 20 kwietnia 2024

"Wszystko się może zdarzyć" Elżbieta Stępień - Literatura dziecięca / Zapowiedź patronackaJuż 22 kwietnia 2024  będziemy świętować wznowienie wspaniałej książki dla dzieci „Wszystko się może zdarzyć” Elżbiety Stępień, a na okładce nowego wydania zobaczycie logo Kocie czytanie. Z wielką przyjemnością zaopiekuję się książeczką medialnie. Już teraz wspólnie z Elą zapraszamy małych czytelników i ich najbliższych do przeżywania niezwykłych przygód, w których przewodniczką będzie bohaterka książki Małgosia.


Przygoda znajdzie was wszędzie

„Wszystko się może zdarzyć” to opowieść o mieszkającej na wsi Małgosi, z którą czytelnik przeżyje mnóstwo fantastycznych przygód. A wszystko zaczyna się od niby zwykłej burzy i magicznego pyłu, który przenosi bohaterkę i jej przyjaciół do innego wymiaru. Małgosia ma okazję podróżować w czasie i poznać swoją mamę, gdy ta miała tyle lat co ona. W tej książce drzewa mówią, a szalony naukowiec chce zawładnąć światem. Wyruszcie z nami w magiczną podróż, do krainy, w której można poznać dobre smoki i gdzie spełnią się marzenia. Poznajcie Kamila, który po wypadku jeździ na wózku, zgraną ekipę przyjaciół z innego wymiaru, starą Lipę oraz strasznego Amadeusa. Czy Małgosi uda się zmienić ich życie? Ile przygód przeżyje? I co z tym wszystkim ma wspólnego pyłek? 

Jedno jest pewne, tak niesamowitych wakacji bohaterka nigdy dotąd nie miała.

Książka jest pełna magii i optymizmu. Bohaterowie mają fantastyczne przygody, które bardzo możliwe, że mogą przytrafić się w prawdziwym życiu, bo przecież wszystko się może zdarzyć.

 Zofia Wiergiles, 10 lat

[Materiał reklamowy] Autorka Elżbieta Stępień.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.