niedziela, 30 lipca 2023

Zapowiedź patronacka: "Sprawy rodzinne" Iwona MejzaB
ardzo się cieszę, że mogę przekazać wam kochani fantastyczną wiadomość, która ucieszy wszystkich wielbicieli książek. A już na pewno fanów twórczości autorki Iwony Mejozy. Otóż już 9 sierpnia 2023 nakładem wydawnictwa Dragon ukaże się najnowsza powieść pisarki „Sprawy rodzinne". Zapewniam, że jak zawsze będzie bardzo życiowo i nad wyraz autentycznie. Zresztą zobaczcie sami.

OPIS WYDAWCY

Monika Olszewska jest w miarę szczęśliwą mężatką i wspólniczką w agencji finansowo-ubezpieczeniowej. Do momentu, kiedy okazuje się, że mąż Aleksander ma bardzo pojemne serce… Gdy nowa ukochana Olka zapada się pod ziemię, to właśnie Monika angażuje się w jej poszukiwania.
W tej kłopotliwej sytuacji pomoc przychodzi z najmniej spodziewanej strony. Monika dostaje wsparcie od teściowej – Ewy, która na każdym kroku uczestniczy w życiu już niemal byłej synowej. Perypetie rozpadającej się rodziny zbliżają do siebie obie kobiety.
Czy Monice uda się uratować małżeństwo?
Jak na jej życie wpłynie rodząca się przyjaźń z teściową?
Co jeszcze może zaskoczyć obie kobiety?

"Sprawy rodzinne" to ironiczna opowieść o tym, że życie potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie, a przyjaźń może narodzić się zupełnie nieoczekiwanie.Jednak to nie koniec dobrych informacji, ponieważ na okładce książki odnajdziecie logo bloga Kocie czytanie, gdyż mam przyjemność objąć tę niezwykle wartościową książkę blogowym patronatem medialnym.

Już teraz razem z autorką oraz wydawcą zachęcam do lektury powieści.

🦋 Zamów w przedsprzedaży w księgarni internetowej Fabulo: 

https://tiny.pl/cr4f1 

[Materiał reklamowy] Wydawnictwo Dragon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.