niedziela, 5 listopada 2023

"Za głosem nienawiści" Aneta Krasińska - Zapowiedź patronacka


W to niedzielne pochmurne i deszczowe popołudnie mam dla was kochani wiadomość, która rozproszy wszystkie chmury i na pewno wywoła uśmiech na waszych twarzach. Już 15 listopada 2023 roku do rąk wielbicieli twórczości znanej i cenionej przez czytelników autorki Anety Krasińskiej trafi najnowsza powieść pisarki "Za głosem nienawiści", będąca drugą częścią wspaniałego cyklu Barwy uczuć. Blog Kocie czytanie wspólnie z wydawnictwem BookEnd nakładem, którego ta książka zostanie wydana, ma przyjemność opiekować się nią medialnie. Jest to jedna z premier, na które bardzo czekam, gdyż pierwsza część wspomnianego cyklu "Za głosem miłości" skończyła się tak, że serce zamarło mi na kilka długich chwil i jak najszybciej chciałam poznać ciąg dalszy tej niezwykle autentycznej, życiowej i emocjonalnej historii, w której główna bohaterka walczy o swoje  szczęście.


Jestem pewna, że nikt bardziej od samej autorki nie zachęci was do przeczytania książki, więc zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku.OPIS WYDAWCY:

Gdy szczęście miewa wysoką cenę…

Ucieczka z Warszawy na podlaską wieś otwiera nowy rozdział w życiu Luizy. Jednak kłopoty nie omijają jej nawet tam. Samotne wychowywanie syna nie jest łatwe, a szkole, w której znalazła pracę, grozi zamknięcie. Do tego nastaje pandemia, która przysparza kolejnych życiowych komplikacji. Ale Luiza ma dla kogo żyć i nie waha się ryzykować. Czy mimo wsparcia przyjaciół uda jej się osiągnąć upragnioną stabilizację i bezpieczeństwo? Czy demony przeszłości wreszcie zostaną pokonane i usuną się w cień?


ZA GŁOSEM NIENAWIŚCI POLECAJĄ:

Wzruszająca powieść o tym, jak trudno jest odciąć się od przeszłości, by na nowo zbudować swój świat. Polecam gorąco. Edyta Świętek-autorka "Sagi krynickiej"

Kibicowałam Luizie od samego początku. Ujęła mnie swoją szczerością i kreatywnością. Siła jest kobietą! I bohaterka tej opowieści to udowadnia. A miłość ma wiele twarzy. Czasami przychodzi w dziwnych momentach, ale przychodzi. I to jest piękne! Polecam! Agnieszka Krizel-MOTYL literacki
 
[Materiał reklamowy] Wydawnictwo BookEnd


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.