wtorek, 31 marca 2020

Zapowiedź: Melisa Bel "Diabelski hrabia".


Kochani dziś przychodzę do Was z zapowiedzią książki Melisy Bel "Diabelski hrabia", która zainteresowała mnie już od pierwszej chwili, kiedy tylko poznałam zarys jej fabuły. Chciałabym zaprezentować ją również Wam, wierząc, że Was również zaciekawi i zechcecie po nią sięgnąć.Opis książki:

Jocelyn zna hrabiego Winstona od dziecka. Nie wie, że ten mroczny mężczyzna był w niej niegdyś zakochany. Kiedy wychodzi za mąż za jego kuzyna, Edwarda Ashtona, hrabia, nie mogąc przestać o niej myśleć, zaciąga się na front.

Kilka lat później mąż dziewczyny umiera, zostawiając po sobie jedynie ogromne długi i list, w którym nakazuje żonie szukać pomocy właśnie u lorda Winstona.

Gdy lady Ashton zjawia się w ponurej rezydencji hrabiego, ledwie go rozpoznaje w demonicznej, barczystej postaci o przeszywająco zimnym wzroku. Zdana na jego łaskę nie rozumie napięcia, jakie zaczyna się między nimi rodzić.

Tymczasem na scenie pojawia się oszałamiająco przystojny baron, który jest gotów ofiarować jej wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła…

Słowo o autorce:

MELISA BEL-Pod tym pseudonimem kryje się osoba, która od ponad dwudziestu lat komunikuje się ze światem za pomocą dwóch środków wyrazu – słowa i muzyki.

Dyplomowana wiolonczelistka, piosenkarka, autorka polsko i anglojęzycznych tekstów piosenek. Na co dzień zaangażowana w projekty muzyczne i współpracę z wytwórnią płytową. Miłośniczka ekologii, kotów, psychotroniki, medycyna naturalnej oraz oczywiście romansów historycznych, których przeczytała setki.

Jak widzicie, na premierę książki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale już dziś możecie kupić ją w przedsprzedaży, do czego gorąco Was zachęcam. 

Moje wrażenia po lekturze „Diabelskiego hrabi” będziecie mogli poznać już niebawem.

A Wy planujecie sięgnąć po ten tytuł? Napiszcie mi, proszę koniecznie w komentarzach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.