poniedziałek, 13 stycznia 2020

Konkurs z "Powódź" Pawła Fleszara.


Witajcie kochani. Dziś mam dla Was niespodziankę. Kilka dni temu recenzowałam dla Was książkę „Powódź” Pawła Fleszara. W komentarzach pod recenzją wykazaliście bardzo duże zainteresowanie tą książką, dlatego wspólnie z wydawcą przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz książki z autografem, bądź dedykacją autora według życzenia zwycięzcy.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki Pawła Fleszara "Powódź" z dedykacją, bądź autografem autora / bez wpisu -  zgodnie z życzeniem zwycięzcy.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:
Czy w Twoim życiu zdarzyła się sytuacja, kiedy myślałaś/ myślałeś, że znasz swojego przyjaciela, bądź przyjaciółkę bardzo dobrze, lecz z czasem dowiedziałaś/eś się o nim czegoś, co bardzo mocno uświadomiło Ci, jak bardzo się myliłaś/eś?

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz książki Pawła Fleszara „Powódź”
- Konkurs trwa - 13- 20.01.2020.
- Sponsor nagrody — Księży Młyn Dom Wydawniczy.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autora/i wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Wybieram książkę: Książkę z autografem autora/ dedykacją imienną proszę podać imię osoby, której ma być dedykowana książka/ bez wpisu.
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony gorąco zachęcam Was do udziału w konkursie i życzę wszystkim powodzenia.

***

Zwyciężczynią konkursu zostaje
ANETA IWANIUK.
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt w celu przekazania adresu do wysyłki nagrody, a wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie. 😊 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.