środa, 20 maja 2020

Konkurs z "Bezmiar cierpienia" Adriana Rak.


Kochani na pewno macie w swojej biblioteczce, książki, które po ich przeczytaniu stały się dla Was z różnych powodów wyjątkowe i chcielibyście, aby jak najwięcej osób mogło je przeczytać i zachwycić się nimi równie mocno, jak wy sami. Dla mnie bez wątpienia taką książką jest „Bezmiar cierpienia” Adrianny Rak. 

W mojej jej recenzji mogliście przeczytać, że znalazła ona swoje miejsce w moim sercu. Chcę, aby ktoś z Was miał możliwość poznać wyjątkową historię, jaką skrywają karty tej książki, dlatego dziś mam dla Was konkurs, w którym będziecie mieli szansę ją wygrać. 

Zapraszam serdecznie do zabawy.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki "Bezmiar cierpienia" Adriany Rak.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:

Co zrobić, gdy nasze życie z dnia na dzień rozpada się jak domek z kart? Jak można podnieść się z kolan po bolesnym ciosie od życia, by nie doszło do tragedii?

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz książki Adriany Rak „Bezmiar cierpienia".
- Konkurs trwa - 20 -27.05.2020
- Sponsor nagrody - Wydawnictwo WasPos.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki/i wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować wydawnictwu WasPos za pomoc w organizacji konkursu, a wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie, życzę powodzenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.