czwartek, 14 maja 2020

Zapowiedź patronacka: Zatrute serca - Angelika Ślusarczyk.

Witajcie kochani. 

Jak wiecie, blog Kocie czytanie bardzo często wspiera i promuje polską literaturę. Z ogromną radością przyjmuję fakt, że nasz rodzimy rynek wydawniczy rośnie w siłę i prężnie się rozwija, a co więcej polscy autorzy w niczym nie ustępują swoim zagranicznym kolegom po piórze. 

Zawsze, kiedy mogę podzielić się z Wami informacją o nadchodzącej premierze kolejnego polskiego tytułu, czynię to z ogromną przyjemnością. I dziś właśnie jest jeden z takich wyjątkowych dla mnie momentów, kiedy mogę zaprezentować Wam najnowszą książkę Angeliki Ślusarczyk „Zatrute serca”, której premiera odbędzie się już 16.07.2020 roku pod skrzydłami wydawnictwa WasPos, a którą mój blog ma ogromny zaszczyt i przyjemność objąć patronatem medialnym.

Jeśli tak jak ja jesteście ciekawi tej książki, mam dla Was odrobinę szczegółów na jej temat.


OPIS WYDAWCY:

Klara to młoda dziewczyna, która pracuje w jednej z wrocławskich restauracji, studiując jednocześnie to, z czym wiąże swoją przyszłość-kosmetologię. Doświadczona przez los, twardo stąpa po ziemi, jednak wciąż czegoś jej brakuje. Gdy pewnego dnia wybiera się na imprezę do klubu ze znajomym z pracy, spotyka mężczyznę, którego oczy zapadają jej głęboko w pamięć. Zrządzeniem losu spotyka tajemniczego chłopaka coraz częściej, aż w końcu zaczyna się między nimi tworzyć nić porozumienia, co dla obojga może skończyć się tragicznie. Jednak odrzucając wszystko to, co mówi rozum, Klara słucha głosu uczuć. Czy odda swoje ciało, duszę oraz serce nieznajomemu? Czy podejmie szaloną i skrajnie nieodpowiedzialną decyzję? Jak zmieni się jej życie? Czy będzie potrafiła zamknąć sprawiające ból rozdziały z przeszłości?
Zatrute serca to historia, która splata losy kilku bohaterów, ukazując, że nie zawsze życie jest piękne i przepełnione szczęściem. Każdy kogoś traci, każdy kogoś rani. Każdy z nich ma zatrute serce. Czy mimo napotykanych przeciwności będą potrafili docenić chwilę obecną i to, co mają?

SŁOWO O AUTORCE:

Samą Angelikę Ślusarczyk możecie znać z Jej debiutanckiej powieści „Naucz się beze mnie żyć”, która podbiła serca wielu czytelników. Dla Kociego czytania była to niezwykła książka, gdyż podobnie jak ma to miejsce teraz, wówczas również miało niezmierną przyjemność objąć ją swoją medialną opieką.
Ponadto zapewne wielu z Was zna i odwiedza bloga Tylko magia słowa, którego jest ona twórczynią.

Na zakończenie mam dla Was świetną wiadomość. Jeśli tak jak ja nie należycie do zbyt cierpliwych osób i nie chcecie czekać aż do premiery, aby mieć swój egzemplarz, to już dziś możecie kupić „Zatrute serca” z dedykacją w przedsprzedaży autorskiej. Wszystkie szczegóły dotyczące przedsprzedaży znajdziecie na Facebooku autorki.


Napiszcie mi, proszę w komentarzach, czy tak samo, jak ja jesteście ciekawi historii, którą skrywają karty drugiego już w dorobku twórczym  literackiego dziecka autorki?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.