wtorek, 6 kwietnia 2021

"Słodki smak marzeń Aneta Krasińska./ Zapowiedź patronacka.Witam Was serdecznie kochani.
Spełniając swoją obietnicę, którą złożyłam Wam przy okazji informowania Was o przedsprzedaży książki Anety Krasińskiej "Słodki smak marzeń", która jest patronatem medialnym bloga Kocie czytanie, dziś nadszedł moment, abym zdradziła Wam  trochę więcej szczegółów na jej temat. Wiem, że bardzo na nie czekacie, a więc proszę.

OPIS WYDAWCY:

Laura Kosińska wyjeżdża z rodzinnej wioski na studia do Warszawy i rozpoczyna pracę w agencji reklamowej prowadzonej przez apodyktyczną pracoholiczkę. Na szczęście Laura trafia na współpracowników, którzy szybko stają się jej przyjaciółmi. Grupa trzydziestolatków pracuje pod presją czasu, podejmując wciąż nowe, coraz bardziej wymagające wyzwania. Młodzi ludzie potrafią się też jednak cieszyć urokami nocnego życia stolicy. Długie, często zakrapiane alkoholem wieczory stają się odskocznią od nadmiaru obowiązków zawodowych i samotności.
W pewnym momencie na drodze Laury pojawia się ktoś, kto zmienia jej podejście do obowiązków zawodowych, pokazując jej świat, w którym ważne są zupełnie inne wartości. Nieoczekiwana znajomość kusi Laurę, ale jednocześnie wywołuje u niej huśtawkę nastrojów i nieznane dotychczas emocje.
W końcu kobieta podejmuje ważną życiową decyzję, lecz kiedy wszystko jest na najlepszej drodze do szczęścia, pojawia się przeszkoda nie do przebycia, a świat Laury nagle traci sens.

Jesienią druga część dylogii pt. "Gorzki smak marzeń"

SŁOWO O AUTORCE:
Mam nadzieję, że podobnie, jak ja nie możecie doczekać się dnia premiery książki, a jeśli nawet ktoś z Was wahał się, czy po nią sięgnąć, to teraz opis fabuły rozwiał Wasze wszelkie wątpliwości. Napiszcie mi, proszę w komentarzach, czy zapisaliście już 14 kwietnia, jako wyjątkowy dzień do świętowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.