niedziela, 1 marca 2020

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA: ZDRADZONA MAGDALENA KRAUZE.


Moi drodzy dziś chciałabym, zaprezentować Wam zapowiedz najnowszej książki Magdaleny Krauze „Zdradzona". Dla mnie jest to premiera wyjątkowa, ponieważ blog Kocie czytanie ma ogromną przyjemność objąć ten tytuł swoim patronatem. Moja radość i zaszczyt jest ogromna, gdyż patronowałam również wszystkim poprzednim książkom autorki i każda z nich okazała się świetna, czego dowodem jest bardzo pozytywny i entuzjastyczny ich odbiór przez czytelników. 

Już teraz mogę Was zapewnić, że najnowsze dziecko autorki „Zdradzona”, której premiera odbędzie się już 25 marca 2020 roku, nakładem wydawnictwa Jaguar, jest tak samo dobra, jak poprzednie historie, które pisarka oddała w nasze ręce, ale jednocześnie zupełnie odmienna od tych, które już znamy.

Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie Zaufaj mi jeszcze raz.
Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

OPIS WYDAWCY:

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki podstępem przechwytuje telefon męża.

Czy po tym, co znajdzie w telefonie Robert, będzie umiała stawić czoło faktom?
Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?


Kategoria: obyczajowa
ISBN: 978-83-7686-890-5
Format: 135x200 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: ok. 320

Na zakończenie mam dla Was świetną wiadomość. Otóż  książkę „Zdradzona" możecie kupić już dziś.


Jestem bardzo ciekawa, czy będziecie wspólnie ze mną wyczekiwać dnia premiery. Uwierzcie mi, jest na co czekać. Macie moje słowo.

Napiszcie mi, proszę w komentarzach, czy udało mi wzbudzić w Was zainteresowanie tą książką, jak również czy czytaliście już poprzednie książki Magdaleny Krauze?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji po nie sięgnąć, zachęcam Was gorąco do nadrobienia zaległości, a jeśli chcielibyście poznać moje wrażenia po ich lekturze, zapraszam serdecznie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.