sobota, 23 listopada 2019

Konkurs specjalny 100.000 wyświetleń!!!Witajcie kochani. 
Dziś spieszę do Was pełna radości i pozytywnej energii, aby podzielić się z Wami wspaniałymi wiadomościami. Otóż wczoraj, ku mojej ogromnej uciesze  licznik statystyk na blogu Kocie czytanie poinformował mnie, że właśnie wybiła magiczna liczba 100.000 wyświetleń!!!! Tyle razy sprawiliście mi ten ogromny zaszczyt i odwiedziliście moje skromne blogowe progi, za co z całego serca każdemu, kto przyczynił się do tak wspaniałej dla mnie chwili, chcę podziękować.

Aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie, wspólnie z wydawnictwem Szara Godzina przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrywa aż 5 osób. 

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Każda osoba biorąca udział w konkursie wygrywa 1 dowolnie wybraną przez siebie książkę z oferty wydawniczej wydawnictwa Szara Godzina (Proszę nie wybierać książek z działu zapowiedzi).

Aby wziąć udział należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:
Która z recenzji opublikowanych na moim blogu podoba ci się najbardziej i dlaczego?

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz dowolnie wybranej przez uczestnika konkursu książki z oferty wydawniczej wydawnictwa Szara godzina.
- Konkurs trwa - 23.11-30.11.2019
- Sponsor nagrody - Wydawnictwo Szara Godzina.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage  wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich  socjal mediach.

Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Wybieram książkę: Tytuł i autor.
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres email: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu email, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony gorąco zachęcam Was  do udziału w konkursie, a wydawnictwu Szara Godzina serdecznie dziękuję za pomoc w jego zorganizowaniu.

Zwyciężczyniami w konkursie są:

izabela wyszomirska, Femina Domi, Sady Sana, monika olga czyta, dorothxy.

Gratuluję i proszę o przesłanie adresu do wysyłki nagrody na maila, którego znajdziesz na blogu w zakładce „Współpraca i kontakt".
W treści maila proszę również o podanie Tytułu i autora książki, o którą prosiłaś w zgłoszeniu konkursowym.

Dziewczynom gratuluję, a pozostałym uczestnikom zabawy serdecznie dziękuję.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.