sobota, 2 listopada 2019

Kulturalnie przy kawie.vol. 2


Kochani długi weekend trwa, a z racji tego, że jest to czas Wszystkich świętych, a więc dni, kiedy wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli, spotkamy się ze swoimi krewnymi, aby wspólnie pogrążyć się w zadumie nad grobami tych, którzy na zawsze zostaną w naszych sercach. 

Co za tym idzie, nie każdy z nas mimo wolnych dni w pracy, czy szkole ma możliwość znaleźć czas, aby usiąść i przeczytać pełnowymiarową książkę. Dlatego wychodząc Wam naprzeciw, przychodzę do Was z propozycją przeczytania w formie elektronicznej drugiego już wydania Niezależnego  Kwartalnika Literacko - Artystycznego Post Scriptum. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ i pobierzecie go na swoje urządzenia mobilne. 
W ten oto sposób, mimo braku czasu będziecie mieli poczucie, że przeczytaliście coś naprawdę ciekawego.

Koniecznie napiszcie mi w komentarzach, który z artykułów tego wydania podobał Wam się najbardziej. A jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać pierwszego wydania magazynu, to zapraszam również TUTAJ.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę ciekawej lektury.

Czytający kotek: -)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.