poniedziałek, 6 grudnia 2021

Konkurs Mikołajkowy. / Opowiedz Mikołajowi o swojej pasji.
Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek kochani. Mam nadzieję, że byliście grzeczni i Mikołaj obdarował Was prezentami. Muszę przyznać, że ja jestem z nim w dobrej komitywie, dlatego postarałam się, aby zostawił coś również dla przyjaciół bloga Kocie czytanie. Jako że jest was bardzo dużo, a Mikołaj może obdarować tylko jedną osobę, poprosił mnie o zorganizowanie mikołajkowego konkursu. Zapraszam serdecznie do udziału. Będzie to idealny prezent dla młodych czytelników, ale także dla Was samych.

Swój udział w konkursie można zgłaszać zarówno na blogu, jak i Facebooku. Zgłaszamy się tylko raz w wybranym przez siebie miejscu.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki Marka Marcinowskiego "Podróże Julki i Krzysia. Zamki Polski Południowej.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:

Mikołaj zdradził mi, że jego pasją są zamki. Lubi je zwiedzać i poznawać ich historię. Właśnie dlatego, chce oddać w Wasze ręce nagrodę konkursową, dzięki której ma nadzieję, zarazi Was swoją pasją. Ma jednak do Was pytanie:

Jakie są wasze zainteresowania, pasje, hobby?

Zgłosić się do udziału w konkursie i odpowiedzieć na zadane w nim pytanie możesz się w jednym z dwóch przeznaczonych do tego celu miejsc. : na blogu pod tym postem, bądź na Facebooku pod postem konkursowym. Jednak zgłosić się można tylko raz. Wybór miejsca pozostawiam Twojej indywidualnej decyzji.


Informacje uzupełniające:
-Do wygrania 1 egzemplarz książki Marka Marcinowskiego "Podróże Julki i Krzysia". Zamki Polski Południowej".
- Konkurs trwa - 06 -13.12.2021
- Sponsor nagrody- Autor Marek Marcinowski
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autora, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia
Zgłaszam się:
Moja odpowiedz na pytanie konkursowe:
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.


Ze swej strony chcę serdecznie podziękować wydawnictwu Jaguar za pomoc w organizacji konkursu, a wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie, życzę powodzeniaWszystkim osobom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję, a zwyciężczyni, która udzieliła odpowiedzi na pytanie konkursowe na Facebooku, gratuluję i proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.