wtorek, 30 maja 2023

Jubileusz Akcji #PożyczPrzeczytajPolećK
ochani moi zapraszam was bardzo serdecznie do wspólnego świętowania wspaniałego jubileuszu bardzo ważnej i wartościowej akcji społecznej #PożyczPrzeczytajPoleć promującej czytelnictwo i zachęcającej nas czytelników do wspierania pracy bibliotek. Wypożyczania książek, by potem, chociaż w kilku zdaniach opowiedzieć o swoich wrażeniach po ich przeczytaniu w internecie. Właśnie mija rok, odkąd akcja ta się rozpoczęła i przez ten czas zyskała dużą popularność oraz uznanie. W  ramach akcji odbyło się wiele ciekawych spotkań, co mnie jako jedną z jej ambasadorek  bardzo cieszy i napawa ogromną dumą. Więcej o samej akcji i jej sukcesach opowie wam jej pomysłodawczyni i opiekunka autorka Aneta Krasińska w krótkim filmiku. Zapraszam do oglądania, a także do przyłączenia się do akcji. Każdy z was może stać się jej częścią. To bardzo proste, posłuchajcie.
[Materiał reklamowy] Autorka Aneta Krasińska.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.