poniedziałek, 27 lipca 2020

Konkurs z "Królowa pszczół" Niny Nirali.


Moi drodzy uważam, że zawsze przyjemnie jest rozpoczynać tydzień miłym akcentem, ponieważ mówi się, że tak, jak będzie wyglądał jego początek, tak samo upłyną nam pozostałe jego dni. Mając to na uwadze, przychodzę do Was z konkursem, w którym będziecie mogli wygrać książkę Niny Nirali „Królowa pszczół” z autografem autorki. 

Ci z Was, którzy czytali moją recenzję książki, wiedzą, że jest to jedna z najlepszych książek, jakie czytałam. Tym bardziej cieszę się, że ktoś z Was, będzie mógł ją przeczytać właśnie dzięki udziałowi w konkursie organizowanym przeze mnie. 

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki „Królowa pszczół” Niny Nirali z autografem autorki.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:
Gdybyś miał/a możliwość w ciągu jednego dnia zmienić w swoim życiu cokolwiek tylko zechcesz, to co by to było?

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz książki Niny Nirali „Królowa pszczół” z autografem autorki.
- Konkurs trwa - 27.07 - 03.08. 2020.
- Sponsor nagrody- Nina Nirali.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe.
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować Autorce za pomoc w organizacji konkursu, a za wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie, trzymam mocno kciuki.

***
Wyniki konkursu.

Kochani chciałabym podziękować wszystkim którzy wzięliście  udział w konkursie. Wybór jednej wygranej odpowiedzi był dla mnie bardzo trudny, ponieważ wszystkie odpowiedzi bardzo mi się podobały. Jednak tym razem zwycięzcą konkursu zostaje.....


Zgłaszam się.
Jeśli mogłabym zmienić coś w swoim życiu. Byłoby to na pewno moje postrzegania siebie ,świata oraz innych ludzi. Jestem bardzo nieśmiałą i pesymistycznie nastawiona do życia osobą. Trudno mi nawiązywać relacje i zaufać ludziom. Wiem ,że moje życie byłoby na pewno łatwiejsze gdyby to się zmieniło. Ułatwiłoby mi to bardzo wiele. Gdybym pozbyła się swojej fobii społecznej i lęku związanego z każdym nowym dniem i każda rozmową i zamieniłabym to w coś pozytywnego ,jak wiara w siebie i innych. Wiara w lepszy świat. Gdybym mogła to zmienić w ciągu jednego dnia ,to stałabym się automatycznie najszczęśliwszą i pozytywnie nastawioną do życia osobą. :)
Zwyciężczyni serdecznie gratuluję wygranej i proszę o kontakt na maila, który znajduje się na blogu w zakładce "Współpraca i kontakt" z danymi do wysyłki nagrody, Na maila czekam trzy dni. 
Jeśli w przeciągu wyznaczonego czasu nie otrzymam danych adresowych zwycięzcy, nagroda zostanie  przyznana innemu uczestnikowi konkursu.
Pozostałym uczestnikom zabawy bardzo dziękuję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach które pojawią się na blogu już wkrótce.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.