poniedziałek, 26 października 2020

Konkurs, jakiego jeszcze u mnie nie było.
Moi kochani dziś przychodzę do Was z konkursem, jakiego jeszcze u mnie na blogu nie było. A to dlatego, że poza tym, że dzięki współpracy z  wydawnictwem WasPos nie tylko możecie wygrać świetne książki, ale także dowiedzieć się o mnie i o moim blogowaniu, czego tylko chcecie. Wygrywają aż 4 osoby.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki do wyboru: „Zagubieni” Adriana Rak, „Bezmiar cierpienia” Adriana Rak, „Żar pocałunku” Dominika Smoleń, „Amandine. Pragnienie miłości” Anett Lievre

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Wykonać zadanie konkursowe.

ZADANIE KONKURSOWE: Zadaj autorce bloga Kocie czytanie ciekawe pytanie na dowolny temat. Max 2 pytania. Wraz z odpowiedzią na zadanie konkursowe podaj tytuł i autora książki, o którą chcesz grać.

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz wybranej przez uczestnika konkursu książki: „Zagubieni” Adriana Rak, „Bezmiar cierpienia” Adriana Rak, „Żar pocałunku” Dominika Smoleń, „Amandine. Pragnienie miłości” Anett Lievre.
- Konkurs trwa - 26. 10 - 01.11.2020.
- Sponsor nagrody-Wydawnictwo WasPos.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.


Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.

Pytanie do autorki bloga Kocie czytanie:

Gram o: Tytuł i autor wybranej książki.
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować wydawnictwu WasPos za pomoc w organizacji konkursu, a wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie, życzę powodzenia.

Na wszystkie zadane przez Was pytania oczywiście odpowiem kilka dni po ogłoszeniu wyników konkursu w komentarzach bądź jeśli będzie ich dużo w oddzielnym poście.

***

Wyniki Konkursu

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i ciekawe pytania. Odpowiedzi na wszystkie udzieliłam w komentarzach.

Osoby nagrodzone to:

Maite B wygrywa książkę „Żar pocałunku” Dominiki Smoleń.

Karolina Xyz wygrywa książkę „Bezmiar cierpienia” Adriany Rak.

Martyna wygrywa książkę Amandine. Pragnienie miłości” Anett Lievre

Zacisze Lenki wygrywa książkę „Zagubieni” Adriany Rak.


Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję i proszę o kontakt z danymi do wysyłki nagrody.

Tych z Was, którym tym razem się nie udało, chcę zapewnić, że nie ma się czym martwić, bo wkrótce na blogu pojawi się kolejny konkurs. Odpowiedzi na wszystkie zadane przez Was pytania znajdziecie w komentarzach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.