niedziela, 6 grudnia 2020

Szczęśliwych Mikołajek! Konkurs z audiobookami Anety Krasińskiej.

Mikołaju, święty Mikołaju daj w prezencie trochę raju...
Nie jakiegoś niezwykłego, 
lecz takiego codziennego.
Daj od innych dobre słowo, 
by nadzieję niosło nową!
Zabierz łzę co w oku lśni, 
niech radosne będą dni!


Kochani niech ten krótki wierszyk rymowanka będzie wyrazem moich życzeń dla nas wszystkich. Niech dobro i życzliwość  ludzka  rośnie w siłę i daje nam nadzieję na lepszą przyszłość.

Czym jednak byłby Mikołajki bez prezentów, dlatego też przygotowałam dla Was niespodziankę.NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Dwie pierwsze części cyklu Adela autorstwa Anety Krasińskiej w formie audiobooka (wygrywa jedna osoba).

- Adela krok w przeszłość.
- Adela krok w przyszłość.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE: Napisz ile książek Anety Krasińskiej, zostało wydanych w formie audiobooka oraz za co lubisz tę formę poznawania książek?

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania są dwie części cyklu Adela Anety Krasińskiej w formie audiobooka: Adela krok w przeszłość, Adela krok w przyszłość. (wygrywa jedna osoba).
- Konkurs trwa - 06.12 -13.12.2020.
- Sponsor nagrody - Aneta Krasińska
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.


Ze swej strony chcę serdecznie podziękować autorce Anecie Krasińskiej za pomoc w organizacji konkursu, a wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie, życzyć powodzenia.

****
Wyniki konkursu.
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję za udział. Tym razem zwycięzcą do którego powędruje pakiet audiobooków Anety Krasińskiej jest Marian Kluka.
Zwycięzcy serdecznie dziękuję i proszę o kontakt celem ustalenia szczegółów wysyłki nagrody. Was kochani zachęcam do wypatrywania kolejnych konkursów, które już wkrótce pojawią się na blogu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.