środa, 15 września 2021

"Skradziona kołysanka" Anna Stryjewska Gratulacje w dniu premiery! /Filmik promocyjny./ Patronat medialny.


* Zdjęcie autorki wykorzystane do grafiki zostało wykonane przez: Autorzy Książek w Obiektywie. 

Na wstępie chciałabym jeszcze raz serdecznie pogratulować Tobie Aniu w dniu premiery. Niech "Skradziona Kołysanka" idzie w świat. Niech podbija rankingi książkowe i zdobywa serca czytelników. Świętuję razem z Tobą.: ) <3.

Moi drodzy wreszcie się doczekaliśmy i już dziś wszyscy świętujemy premierę najnowszej książki Anny Stryjewskiej "Skradziona kołysanka". Wczoraj mogliście poznać moje odczucia po lekturze książki w recenzji, którą znajdziecie na blogu. Większość z Was już wie, że jest to mój patronat medialny, z którego jestem bardzo dumna. Chciałabym bardzo, aby jak najwięcej czytelników po nią sięgnęło, ponieważ na swoich kartach skrywa naprawdę wartościową i poruszającą historię. Zdaję sobie jednak sprawę, że to, co napisałam Wam o tej powieści, może nie być wystarczające, aby zachęcić Was do przeczytania książki, dlatego przy nieocenionej pomocy autorki bloga Czytamy bo kochamy, Magdy Zimnej przygotowałyśmy dla Was krótki trailer filmowy do książki. Mam nadzieję, że zarówno dla samej autorki, jak i dla Was będzie to miła niespodzianka, która utwierdzi w chęci jej lektury, tych, którzy od momentu zapowiedzi na nią czekali, a przede wszystkim przekona niezdecydowanych, że naprawdę warto spędzić z nią czas.

Madziu z całego serca dziękuję Ci za pomoc w realizacji niespodzianki. Bez Ciebie na pewno by się nie udała. 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.