sobota, 10 listopada 2018

Pomóżcie proszę.Moi kochani, dziś przychodzę do Was z gorącym apelem o pomoc. Jednak nie proszę o pomoc dla siebie, a dla małej Małgosi, córki moich znajomych, która cierpi na zespół Turnera. Jest to choroba genetyczna, która wymaga specjalistycznego leczenia praktycznie przez całe życie. Jak wiecie, prosić o pomoc jest bardzo trudno, ale wierzę, że w jedności jest siła i dlatego gorąco proszę Was w imieniu własnym i rodziny Małgosi o wsparcie. 

Wasza pomoc jest dla Małgosi bezcenna, bo dla niej to szansa na szczęśliwe dzieciństwo, którym powinno cieszyć się każde dziecko. Małgosia dopiero poznaje świat, więc nie pozwólmy, by kojarzył on się jej tylko z chorobą i cierpieniem. Podarujmy jej uśmiech. To, co możecie dla niej zrobić, to dla Was tak naprawdę tylko chwila, a dla niej wspaniały dar Waszych serc. Wystarczy, że podczas rozliczenia podatkowego podaruje dla Małgosi swój 1% lub wpłacicie chodźby najmniejszą darowiznę na konto.  Każda złotówka ma ogromne znaczenie. 

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o chorobie dziewczynki, zostawiam Wam link, w który możecie przeczytać o przyczynach, objawach i sposobie leczenia zespołu Turnera. W przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących Małgosi proszę o kontakt z jej mamą. 

Na zakończenie, chcą jeszcze tylko prosić Was o udostępnianie tej informacji na swoich mediach społecznościowych, blogach. Im nas więcej, tym szanse dziewczynki rosną. Z całego serca już teraz dziękuję wszystkim tym, którzy zechcą pomóc i wierzę, że razem nam się uda. 💕

Kontakt z mamą Małgosi --> KLIK
O zespole Turnera --> KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.