środa, 3 marca 2021

Akcja: Dzień Kobiet z MEGAN HARTD
rodzy Panowie wiem, że wielu z Was ma problem z tym, co podarować swoim kobietom w dniu ich święta, jakim jest Dzień Kobiet. 8 marca zbliża się już wielkimi krokami. Mój blog śpieszy Wam z pomocą i biorąc udział w akcji Dzień kobiet z Mogan Hart mam dla Was świetną promocję na zakup książek, z których na pewno ucieszą się Wasze żony, dziewczyny, narzeczone. 

Przyznaję, że ja niezbyt często sięgam po książki z gatunku romansu erotycznego, ale myślę, że tego dnia będzie to idealny wybór, aby poczuć te gorące emocje. 

Przejdźmy zatem do szczegółów akcji. 

Księgarnia Tania książka przygotowała dla nas kod zniżkowy, który upoważnia nas do zakupu 3 książki biorących udział w akcji autorstwa Megan Hart: „Trzy oblicza pożądania”, „Otchłań pożądania” oraz „Barwy pożądania” z 5% zniżką. 

TK5HART

Zostawiam dla Was bezpośredni link do wszystkich z wymienionych tytułów. 


Kochane kobietki, nawet jeśli panowie zaplanowali już dla Was inne prezenty, to zawsze wspaniałym pomysłem jest zrobienie prezentu od siebie dla siebie. 

Promocja obowiązuje od 2 do 03.2021 r. do 31.03.2021 r., działa tylko po zalogowaniu. Każdy z nas może skorzystać z niego tylko raz. 

Skusicie się? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.