czwartek, 13 maja 2021

"Figurka z porcelany" Agata Bizuk / Zapowiedź wydawnicza.

 


Kochani jednym z najczęstszych pytań, które czytelnik zadaje autorowi, jest to skąd czerpie inspirację do kreowania fabuły swoich książek. Autorzy najczęściej odpowiadają, że najlepszych inspiracji do tworzenia dostarcza im samo życie. Nie zawsze jednak są to jego blaski, a wręcz przeciwnie. Życie potrafi być bardzo trudnym przeciwnikiem i  mocno nas doświadczyć.  Ja sama jestem pełna podziwu i uznania dla twórców, którzy na kartach swoich utworów nie boją się sięgać po  trudne tematy. Choć z pewnością nie jest to łatwe, chcą być blisko ludzi i ich codziennego nierzadko bardzo trudnego życia.

Dziś przychodzę do Was, aby polecić Waszej uwadze jedną z takich właśnie książek autorstwa Agaty Bizuk "Figurka z porcelany", która swoją premierę będzie miała już 19 maja. 
Większość z Was na pewno wie, że nie potrafię pozostać obojętna wobec cierpienia  drugiego człowieka, tym bardziej, kiedy oprawcami są ci, którzy powinni nas kochać i chronić. Polecam Wam gorąco tę książkę, ponieważ dzięki niej zrozumiecie, że człowiek, który zaznał cierpienia, jest najlepszym aktorem na scenie życia, bo uśmiech na ustach, a w sercu ból to najtrudniejsza, że wszystkich życiowych ról. Przekonajcie się sami.

OPIS WYDAWCY - Wydawnictwo Dragon: 
Iga wyrwała się z toksycznego domu rodzinnego tylko po to, by trafić do piekła nieudanego małżeństwa. Po rozwodzie próbuje ułożyć sobie życie na nowo, zyskać samodzielność i upragniony spokój. Jest przekonana, że żaden mężczyzna nie jest jej już potrzebny do szczęścia. Los ma dla niej jednak inne plany…

Gdy na jej drodze niespodziewanie staje Adam, kobieta znów zaczyna się bać. Nie potrafi zaufać ani jemu, ani własnemu sercu. Nie wierzy, że ktokolwiek mógłby ją kochać – ją, kruchą i niedoskonałą jak figurka z porcelany.

Czy Iga pokona demony przeszłości i otworzy się na miłość? I czy kiedykolwiek będzie w stanie pokochać siebie?


SŁOWO O AUTORCE:

AGATA BIZUK- Autorka poczytnych powieści obyczajowych, m.in. "Narzeczonej second-handu", "Zielonej 13"i "Zapomnianej piosenki". Optymistka ze skłonnościami do marudzenia. Jak sama twierdzi- pisze, bo musi. Kocha ludzi i rollercoastery. Prywatnie mężatka, mama najfajniejszego faceta pod słońcem oraz właścicielka kota i psa.

Urodzona w Wałbrzychu, mieszka w Dublinie.


Już dziś gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po tę niezwykle wartościową książkę. Polecając Wam jej lekturę, chcę prosić Was, abyście nie pozostawali bierni wobec krzywdy, która dzieje się komuś być może bardzo blisko nas. Czasem bowiem wystarczy tylko jeden człowiek, by odmienić czyjeś życie na lepsze. A jeśli Wy sami odnajdziecie w tej historii, cząstkę siebie, to mocno wierzę w to, że będzie ona dla Was motywacją do tego, by zawalczyć o siebie i dać sobie szansę na szczęście, na które bez wątpienia zasługujecie.Ja na pewno przeczytam tę książkę i będę mówić o niej dużo i głośno. A Wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.