piątek, 12 sierpnia 2022

"Niezapomniany Walc" Wioletta Piasecka / Konkurs wakacyjny.
W
akacje w pełni, więc chciałabym zabrać was w niezapomnianą podróż na Rodos. Co więcej, będzie to podróż bez biletu, ale całkowicie legalna. Wszystko to jest możliwe dzięki książceNiezapomniany walc” Wioletty Piaseckiej, którą wygra jedna osoba biorąca udział w konkursie, który przygotowałyśmy dla was wspólnie z autorką. Zapraszamy do zabawy i wszystkim życzymy powodzenia.

W konkursie można wziąć udział zależnie od własnej decyzji na blogu bądź na Facebooku pod specjalnie przeznaczonym do tego postem. Jednak zgłosić się można tylko raz w wybranym przez siebie miejscu.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki "Niezapomniany walc" z autografem autorki.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:
Gdzie i jak lubisz najbardziej spędzać wakacje?

Zgłosić się do udziału w konkursie i wykonać zadanie konkursowe możesz się w jednym z dwóch przeznaczonych do tego celu miejsc. : - na blogu pod tym postem, bądź na Facebooku pod postem konkursowym. Jednak zgłosić się można tylko raz. Wybór miejsca pozostawiam Twojej indywidualnej decyzji.


Informacje uzupełniające:
-Do wygrania 1 egzemplarz książki "Niezapomniany walc autografem autorki.
- Konkurs trwa - 12- 19.08. 2022.
- Sponsor nagrody- Autorka Wioletta Piasecka.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki/i wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia
Zgłaszam się:
Moja odpowiedz na pytanie konkursowe:
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować autorce Wioletcie Piaseckiej za pomoc w organizacji konkursu, a was jeszcze raz zachęcić do udziału.

WYNIKI KONKURSU. 
Szkoda, że na blogu konkurs cieszył się tak znikomym zainteresowaniem. No ale, mówi się trudno Za to na Facebooku pojawiło się  sporo zgłoszeń i to właśnie komentarz pozostawione tam, jednomyślnie z autorką książki "Niezapomniany walc" Wiolettą Piasecką, postanowiłyśmy nagrodzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.