poniedziałek, 29 czerwca 2020

Konkurs z "Diabelski hrabia" Melisy Bel.

Witajcie kochani.

Dziś nadszedł ten długo wyczekiwany przez wielu z Was dzień, kiedy mogę ogłosić konkurs, w którym do wygrania będzie jeden egzemplarz książki „Diabelski hrabia” Melisy Bel. W komentarzach pod moją recenzją tego tytułu, jak również w wiadomościach prywatnych pisaliście mi, że chcielibyście bardzo mieć ją w swojej biblioteczce w którymś z tych pięknych ubranek, w jakich została ona zaprezentowana czytelnikom. 

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbą,wspólnie z autorką przygotowałyśmy dla Was wyjątkowy egzemplarz książki z dedykacją i autografem Melisy Bel w dowolnie wybranym przez zwycięzcę ubranku widocznym na grafice.
Gorąco zachęcam do udziału w zabawie i życzę wszystkim powodzenia.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz książki „Diabelski hrabia” Melisy Bel z dedykacją i autografem autorki w wybranym przez uczestnika konkursu ubranku.

Aby wziąć udział, należy:
- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.
- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE:
Czego szukasz w dobrych romansach historycznych? 

Informacje uzupełniające:
-Do wygrania jest 1 egzemplarz książki Melisy Bel". Diabelski hrabia".
- Konkurs trwa - 29.06 - 06.07.2020.
- Sponsor nagrody-Melisa Bel.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia zostawione w komentarzach pod tym postem.
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.


Wzór zgłoszenia konkursowego:
Zgłaszam się.
Odpowiedz na pytanie konkursowe:

Wybieram książkę: w białym damskim gorsecie/czarnym męskim fraku.
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować Autorce za pomoc w organizacji konkursu, a za wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie, trzymam mocno kciuki.
***

 Wyniki konkursu
Zwyciężczynią konkursu została Sady Sana. 

Romans historyczny jak sama nazwa wskazuje to połączenie dwóch gatunków i to właśnie chcę w nim znaleźć. Po pierwsze powinien być przynajmniej w miarę rzetelny historycznie. Podczas czytania chcę poczuć ducha opisywanych czasów, cofnąć się w przeszłość i co najważniejsze czegoś się nauczyć. Książki historyczne dają nam wiedzę i nawet sięgając po fikcję literacką osadzoną w historycznym tle chcę się czegoś dowiedzieć. Im więcej wiedzy posiada autor i chce czytelnikowi przekazać, tym lepiej. Druga sprawa to czego oczekuję od romansu. Niech nie będzie płytki, niech przynajmniej raz mnie trochę zaskoczy. Nieoklepani bohaterowie, nieważne czy zapałam do nich sympatią czy będą mieli irytujący charakterek, ważne by było to coś charakterystycznego dla nich. Niech będą takie postacie, o których będę pamiętać gdy książka wróci na półkę a ja będę sięgać po kolejne.
Wybieram książkę: w białym damskim gorsecie. 

Zwyciężczyni gratuluję i proszę o kontakt z danymi do wysyłki nagrody, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w zabawie i zachęcam do wypatrywania kolejnego konkursu, który pojawi się już niebawem na blogu. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.