wtorek, 28 marca 2023

Sen przychodzi nad ranem - Ewelina Miśkiewicz/ Konkurs Patronacki


Witajcie kochani. Doskonale wiecie, że uwielbiam, kiedy mogę dzielić się z wami książkami, które na zawsze znalazły swoje miejsce w moim sercu. Dziś właśnie dzięki wydawnictwu Szara Godzina i autorce Ewelinie Miśkiewicz mam taką możliwość. Wspólnie bowiem przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz książki "Sen przychodzi nad ranem" Eweliny Miśkiewicz  z autografem autorki. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji czytać mojej recenzji tej książki, to serdecznie zapraszam do nadrobienia zaległości. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej zachęci Was ona do udziału w konkursie.

Jako że konkurs organizowany jest w ramach patronatu bloga Kocie czytanie, wziąć w nim udział można zależnie od własnej decyzji na blogu bądź na Facebooku pod specjalnie przeznaczonym do tego postem. Jednak zgłosić się można tylko raz w wybranym przez siebie miejscu.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST: Jeden egzemplarz "Sen przychodzi nad ranem" Ewelina Miśkiewicz z autografem autorki.

 Aby wziąć udział, należy:

- Zapoznać się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN.

- Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE: Jaki był twój najdziwniejszy sen?

Zgłosić się do udziału w konkursie i odpowiedzieć na zadane w nim pytanie można tylko w jednym z dwóch przeznaczonych do tego celu miejsc: na blogu pod tym postem, bądź na Facebooku pod postem konkursowym. Jednak zgłosić się można tylko raz. Wybór miejsca pozostawiam Twojej indywidualnej decyzji.
Informacje uzupełniające:

-Do wygrania 1 egzemplarz książki Ewelina Miśkiewicz "Sen przychodzi nad ranem" z autografem autorki.
- Konkurs trwa - 28.03- 04.04. 2023.
- Sponsor nagrody - Autorka Ewelina Miśkiewicz.
- Koszt wysyłki pokrywa sponsor (tylko na terenie Polski)
- Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz bloga Kocie czytanie (osoby, które po zakończeniu konkursu przestaną obserwować blog, nie będą brane pod uwagę w kolejnych konkursach) oraz fanpage autorki/i wydawnictwa, jak również udostępnisz informację o tym konkursie na swoich socjal mediach.

Wzór zgłoszenia
Zgłaszam się:
Moja odpowiedz na pytanie konkursowe:
Obserwuję jako:
Udostępniam: link
Adres e-mail: (w przypadku, kiedy nie podasz adresu e-mail, musisz śledzić wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w tym poście w ciągu dwóch tygodni od daty jego zakończenia).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. podanie mojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

Ze swej strony chcę serdecznie podziękować autorce za pomoc w organizacji konkursu, a wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie, życzę powodzenia.[Materiał reklamowy] Autorka Ewelina Miśkiewicz

Wyniki konkursu 
Bardzo dziękuję wszystkim biorącym udział w konkursie, a zwyciężczynię, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Już wkrótce spodziewajcie się kolejnego konkursu.🙂

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed pozostawieniem komentarza pod postem, zapoznaj się, proszę z polityką prywatności bloga, której szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka prywatności bloga Kocie czytanie i wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Pozostawiając komentarz, akceptujesz politykę prywatności bloga, a tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Proszę o kulturę wypowiedzi i podpisywanie się.